Mickey’nin Masal Dünyası – Disney Live Müzikali

disney

 

Disney Live!   “Mickey’nin Masal Dünyası”

 

Disney Live!”… “Mickey’nin Masal Dünyası” müzikal gösterisi, 20 Ocak-14 Şubat 2010 tarihleri arasında Türk Telekom’un çocuklar için geliştirdiği TTÇocuk portalının sponsorluğunda seyirci ile buluşuyor Eyüp-İstanbul

Feld Entertainment tarafından sahnelenen bu şov Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Disney’in Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösterisi, Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturmaya hazırlanıyor.

Disney Live’da Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck ve Goofy’nin sunumuyla, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Sindirella, Güzel ve Çirkin masalları canlandırılacak. Mickey’nin Masal Dünyası’nda, mutluluk veren masallar; görkemli bir dekor, etkileyici koreografi, yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümlerle ortaya konuyor. Gösterinin biletleri, Biletix’te Kasım sonu satışa sunuluyor.

disney_live

Gösterildiği tüm ülkelerde büyük ilgi gören, titizlikle hazırlanan “Mickey’nin Masal Dünyası”, teknik olanakları ve kapasitesiyle dünya standartlarında donanıma sahip olan Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Toplam 48 gösteride onbinlerce izleyicinin, Disney’in muhteşem dünyasıyla buluşması bekleniyor.

İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) tarafından düzenlenen “Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası”nın, izlenirken büyük bir keyif vererek yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları gösteri sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor.

 

 

“DİSNEY LİVE! MİCKEY’NİN MASAL DÜNYASI”NIN KONUSU

Mickey; Minnie; Donald ve Goofy’nin, Mickey’nin evinin tavan arasında saklı sihirli bir hikaye kitabını bulmasıyla başlar. 4 arkadaş merakla sayfaları çevirir ve Pamuk Prenses’i gerçek aşkını ararken, Sindirella’yı büyük baloya hazırlanırken ve Güzel ve Çirkin’deki Bella’yı en beklenmedik yerde mutluluğu ararken bulurlar. Bu yolculukta, seyirciler de, masallardaki ipuçlarını arayarak ve şarkılara eşlik ederek eğlenceye katılırlar. Gösteriyi sunan Mickey ve arkadaşları için sihirli hikaye kitabı, inanılmaz maceraların kaynağı olur. İzleyenler ise şovun müziği, dansı ve kahkahalarıyla ailece paylaşılan unutulmayacak bir deneyim yaşarlar.

Ne zaman: 20 Ocak-14 Şubat 2009
Nerede: Haliç Kongre Merkezi, Sütlüce, eyüp- istanbul